ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΙΑΝΟΥ 2003

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΠΙΑΝΟΥ

2003

ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΑΡΗΣ ΓΑΡΟΥΦΑΛΗΣ

ΜΕΛΗ  ΑΛΙΚΗ   ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ

ΜΑΙΡΗ   ΜΑΝΕΣΗ

ΔΩΡΑ     ΡΟΖΗ

ΚΑΙΤΗ   ΤΡΟΥΛΗ

ΓΙΩΡΓΟΣ   ΜΑΝΕΣΗΣ

ΧΡΥΣΗ ΠΑΡΘΕΝΙΑΔΗ – ΦΛΩΡΟΥ


ΣΧΟΛΗ ΚΑΤΩΤΕΡΑ

Α΄ ΒΡΑΒΕΙΟ

ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ, του Κων/νου και της Λίνας

Ετών 10

Δημοτικό Ωδείο Καλλιθέας

Διδασκαλία κ. ΄Αντζελα Παπαδοπούλου

Β΄ ΒΡΑΒΕΙΟ

ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΥΡΑΤΣΑΣ του Καίσαρος και της Βαλερί

Ετών 9

Εθνικό Ωδείο Κύπρου

Διδασκαλία κ. Λέλλα Συμμεωνίδου

Γ΄ ΒΡΑΒΕΙΟ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΕΛΙΝΑ – ΜΑΡΙΑ του Αντωνίου και της Ντινίνιας

Ετών 7

Ωδείο Ρόδου

Διδασκαλία κ. Καίτη Καστρουνή

&

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΟΥΣΛΑΝΤ του Τζων Εντουαρντ και της Ελισσάβετ

Ετών 7

Ολυμπιακό Ωδείο

Διδασκαλία κ. Λαρίσα Ερεμέγιεβα

Α΄ ΕΠΑΙΝΟΣ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ του Αναστασίου

Ετών 11

Ερευνητικό Ωδείο Χαλκίδας

Διδασκαλία κ. Μαρία Τουλούμη

Β΄ ΕΠΑΙΝΟΣ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΖΟΥΡΑΣ του Ιωάννη και της Ελένης

Ετών 11

Ωδείο «Φίλιππος Νάκας»

Διδασκαλία, κ. Ντόρα Καλλιγά

&

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΙΟΝΙΔΟΥ

Ετών 11

Εθνικό Ωδείο

Διδασκαλία , κ. Κώστας Τουρκάκης

Γ΄ ΕΠΑΙΝΟΣ

ΤΕΟ ΠΟΠΑ

Ετών 12

Ωδείο Φίλιππος Νάκας, παράρτημα Κέρκυρας

Διδασκαλία κ. Μαρίνα Γύρα

ΣΧΟΛΗ ΜΕΣΗ

Α΄ ΒΡΑΒΕΙΟ

ΓΚΒΑΝΤΣΑ ΚΑΤΣΙΟΥΡΗ του Ζουράπ και της Θέμιδας

Ωδείο Βορείου Ελλάδος

Διδασκαλία κ. LyudmilaStoyanova

Γ΄ ΒΡΑΒΕΙΟ

ΕΥΓΕΝΙΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΣΟΠΕΛΑΣ, του Γερασίμου & της Στυλιανής

Ετών 16

Διδασκαλία , Νικόλαος Περάκης

Β΄ ΕΠΑΙΝΟΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΟΜΠΟΛΑΣ   του Βασίλη και της Διονυσίας

Ετών 12

Ωδείο «Αναγέννηση»

Διδασκαλία κ. Χρ. Χρονοπούλου

ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΚΝΗ – ΒΟΥΚΙΑ , του Γεωργίου και της Αναστασίας

Ετών 11

Ωδείο   «Κολόβα»

Διδασκαλία κ. ΄Αννα Μανωηλίδου

Γ΄   ΕΠΑΙΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ, του Σπυρίδωνος και της Γεωργίας

Εθνικό Ωδείο

Διδασκαλία Λίλυ Νικολαϊδου

ΣΧΟΛΗ ΑΝΩΤΕΡΑ

Α΄ ΒΡΑΒΕΙΟ

ΕΛΕΩΝΟΡΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ,

Ετών 2Ο

Ωδείο «Κασσιανή Αλεξοπούλου»  

Διδασκαλία, κ. Μελπομένη Κωνσταντινίδη

ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ, του Μιχάλη και της Σοφίας

Ετών 15

Εθνικό Ωδείο

Διδασκαλία, κ. Κώστας Τουρκάκης

Α΄ ΕΠΑΙΝΟΣ

ΒΕΑΤΡΙΚΗ ΒΡΙΤΣΙΟΥ

Ωδείο ΟΡΦΕΙΟ

Διδασκαλία, κ. Σταύρος Κόλλιας

Β΄ ΕΠΑΙΝΟΣ

ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ, του Νικολάου

Ετών 19

Ωδείο Παναρμόνιο

Διδασκαλία κ. Ειρήνη Ναστούλη

Γ΄ ΕΠΑΙΝΟΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΡΜΑΝΙΔΗΣ

Ετών 22

Μουσική Σχολή Ακταία

Διδασκαλία κ. Δόμνα Κονξίδου

Β΄ ΚΥΚΛΟΣ

Α΄ ΒΡΑΒΕΙΟ

ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ, του Μιχάλη

Ωδείο Αθηνών

Διδασκαλία κ. ΄ Αρης Γαρουφαλής

Β΄ ΕΠΑΙΝΟΣ

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΧΑΡΑΤΖΕΒΑ  

Κρατικό Ωδείο Θεσσαλονίκης