ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΙΑΝΟΥ 2004

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΠΙΑΝΟΥ

2004

ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΑΡΗΣ ΓΑΡΟΥΦΑΛΗΣ

ΜΕΛΗ : ΜΑΙΡΗ ΜΑΝΕΣΗ

ΔΩΡΑ ΡΟΖΗ

ΚΑΙΤΗ ΤΡΟΥΛΗ

ΓΙΩΡΓΟΣ   ΜΑΝΕΣΗΣ

ΧΡΥΣΗ ΠΑΡΘΕΝΙΑΔΗ – ΦΛΩΡΟΥ

MAΡΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗ

ΣΧΟΛΗ ΚΑΤΩΤΕΡΑ

Α΄ ΒΡΑΒΕΙΟ

ΑΪΛΗΝ ΚΡΗΤΙΚΟΥ , του Παναγιώτη και της Ζίλγκε

Ετών 10

Ωδείο Μουσικοί Ορίζοντες

Διδασκαλία, κ. Νεκταρία Κασιώτη

&

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ

Ετών 11

Ωδείο Βορείου Ελλάδος

Διδασκαλία κ. Κράλιεβιτς – Οπάρουσιτς Σλομποντάνκα

&

ΑΝΝΑ ΠΑΥΛΟΥ, του Νέστορα και της Ιωάννας

Ετών 9

Ωδείο Ελληνικό Κολλέγιο Μουσικής – Κύπρου

Διδασκαλία, κ. Μαρία Παστελλή

Β΄   ΒΡΑΒΕΙΟ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΠΕΛΗΣ του Χρήστου και της Ερμιόνης

Ετών 9

Εθνικό Ωδείο Αθηνών

Διδασκαλία κ. Βάσια Γοργογιάννη

Τηλ. 210 8071785 & 8000928

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥΛΙΚΑΣ, του Νικολάου και της Αικατερίνης

Ετών 9

Ωδείο Νομαρχιακής Αυτοδιοίκησης Φλώρινας

Διδασκαλία, κ. Χαρά Κατσαρού

Γ΄ ΒΡΑΒΕΙΟ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΑΡΑΣ, του Ευθυμίου και της Ευανθίας

Ετών 10

Μουσικό Κολλέγιο Θεσ/νίκης

Διδασκαλία κ. Ινέσα Παυλίδου –Συμονίδου

Α΄ ΕΠΑΙΝΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ του Αθανασίου και της Ελένης΄

Ετών 12

Σχολή Μουσικής «ΤΟΜΠΑΖΗΣ»

Διδασκαλία, κ. Ευαγγελία Αντύπα

ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΑΝΤΙΟΧΟΣ

Β΄ ΕΠΑΙΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΙΤΗΤΑΡΗΣ, του Χρήστου

Ετών 12

Τμήμα Μουσικής της Σχολής Καλών Τεχνών της Βουργαρίας

Διδασκαλία, κ. Μαρίνοβα

&

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΕΛΛΟΣ, του Ιωάννη και της Αγιούλας

Ετών 11

Ωδείο Αθηνών

Διδασκαλία κ. Ιωάννης Μιχαηλίδης

 

Γ΄ ΕΠΑΙΝΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΡΗΣ, του Αποστόλου και της Ευαγγελίας

Ετών 10

Ελληνικό Ωδείο, Παράρτημα Βόλου

Διδασκαλία, κ. Ευθυμία Σταυροθεοδώρου

ΜΕΣΗ ΣΧΟΛΗ

Α΄ ΒΡΑΒΕΙΟ

ΝΙΚΟΣ ΑΝΑΔΟΛΗΣ , ΤΟΥ Σωτηρίου και της Ιωάννας

Ετών 12

Μουσικό Κολέγιο Θεσ/νίκης

Διδασκαλία, κ. Μαργαρίτα Εφραιμίδου


Β΄ ΒΡΑΒΕΙΟ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕΤΡΙΔΟΥ, του Αλεξάνδρου και της Ναντέζντα

Ετών 15

Δημοτικό Ωδείο Καλλιθέας

Διδασκαλία κ. Αϊντα Πασινιάν

Γ΄ ΒΡΑΒΕΙΟ

ΑΝΝΑ - ΖΑΡΙΝΑ ΚΟΥΛΑΪΔΗ

ΕΤΏΝ 13

Ωδείο Βορείου Ελλάδος

Διδασκαλία, κ. Μαρία Στεφανίδου

&

ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΑΝΑΚΑΣ του Δημητρίου και της Παρασκευής

Ετών 12

Δημοτικό Ωδείο Καλαμάτας

Διδασκαλία, κ. Νέλλη Σεμιτέκολο

Α΄ ΕΠΑΙΝΟΣ

ΠΕΛΑΓΙΑ ΝΑΚΗ, του Μιχάλη και της Θεανώς

Ετών 12

Μουσική Σχολή «Αρμονία» Δήμου Σάμου

Διδασκαλία κ. Ελευθερία Ζουρίδου

ΜΑΝΟΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ

Β΄ ΕΠΑΙΝΟΣ

ΜΙΝΩΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΜΑΤΑΚΗΣ, του Μιχαήλ και της Φανής

Ετών 12

Διδασκαλία κ. Βιολέττα Σούση

Γ΄ ΕΠΑΙΝΟΣ

ΕΛΕΩΝΟΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ, του Στυλιανού και της Δήμητρας

Ετών 8

Δημοτικό Ωδείο Πρεβέζης

Διδασκαλία κ. Δήμητρα Αποστολίδη-Ρώσση

&

ΕΛΙΣΑΒΕΤ – ΝΕΦΕΛΗ   ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, του Νικολάου και της Μαρίας

Ετών 15

«Σύγχρονο Κορινθιακό Ωδείο»

Διδασκαλία, κ. Αλέξανδρος Ψάχος

 

Α΄ ΚΥΚΛΟΣ ΑΝΩΤΕΡΑΣ

ΕΙΔΙΚΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΚΑΛΛΙΤΕΡΗΣ ΕΡΜΗΝΕΙΑΣ

Στη μνήμη ΑΛΙΚΗΣ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ - FARRANT

ΜΑΡΙΑ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ

 

Α΄ ΒΡΑΒΕΙΟ

ΜΑΡΙΑ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ, του Κωνσταντίνου και της Σταυτούλας

ΕΤΏΝ 19

Ωδείο Αθηνών

Διδασκαλία, Αλίκη Βατικιώτη και κ. ΄Αρης Γαρουφαλής

Β΄ ΚΥΚΛΟΣ ΑΝΩΤΕΡΑΣ:

Α΄ ΒΡΑΒΕΙΟ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΤΙΝΑΠΟΓΙΑΣ, του Κων/νου και της Γεωργίας

Ετών 23

Κρατικό Ωδείο Θεσσαλονίκης

Διδασκαλία κ. Μαργαρίτα Εφραιμίδου

Α΄ ΕΠΑΙΝΟΣ

ΚΟΥΤΗΦΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, του Λεωνίδα και της Μαρίας

Ετών 15

Ελληνικό Ωδείο, Παράρτημα Πύργου.