ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΙΑΝΟΥ 2007

ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΕΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΠΙΑΝΟΥ 2007

Στην Α'  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 

* ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, A΄Βραβείο – Χρυσό μετάλλιο
διδασκαλία, κ. Λουκία Φιλιππόνη, Ωδείο Αθηνών

*
ΤΣΑΚΙΡΗ  ΕΙΡΗΝΗ,  Β΄ Βραβείο – Αργυρό μετάλλιο
διδασκαλία κ. Καίτη Καστρουνή, Ωδείο Ρόδου ΚΑΙΤΗ ΚΑΣΤΡΟΥΝΗ

*ΜΗΤΡΟΥΣΙΑ  ΕΛΙΝΑ, Β΄Βραβείο – Αργυρό Μετάλλιο 
διδασκαλία κ. Σοφία Ροσμαράκη, Ωδείο Πρωτοπορία 2000

                            *
ΜΗΤΡΟΥ  ΙΩΑΝΝΗΣ , Α΄ ΕΠΑΙΝΟ                         
 διδασκαλία κ. Δέσποινα Γαρδέλη, Εθνικό Ωδείο - Παράρτημα Αμαρουσίου
   & 

                            * ΛΕΟΝΤΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ, Α΄ ΕΠΑΙΝΟ                      
διδασκαλία κ. Καρολία Μπατίστα, Μουσική Σχολή Δήμου Βαθέος Σάμου

                           *
ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ  ΕΛΕΝΗ-ΙΩΑΝΝΑ, Β΄ΕΠΑΙΝΟ                       
      διδασκαλία, κ. ΄Αννα Μαλεκάκη   &
 

*ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΜΑΡΙΑΝΑ, Β΄ΕΠΑΙΝΟ
διδασκαλία κ. Μαρία Βασιλειάδου, Ωδείο Αθηνά 
                                          
* ΦΕΤΣΙΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΗΣ , Γ΄΄ΕΠΑΙΝΟ                      
διδασκαλία κ. Νέλλη Σταχοσίδου, Ωδείο Μ. ΚΟΨΑ Κομοτηνή 

                    * ΨΑΘΑ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ , Γ΄ ΕΠΑΙΝΟΣ                          
       Διδασκαλία κ. Σοφία Παπαδοπούλου, Μουσική Σχολή Σοφίας Παπαδοπούλου

  Στη   Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
 
 *
ΤΟΥΛΙΚΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ, Α΄ΒΡΑΒΕΙΟ – ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ 
  διδασκαλία κ. Δόμνα Ευνουχίδου

*ΣΙΜΟΝΙΔΟΥ  ΛΙΑ, Β΄ ΒΡΑΒΕΙΟ – ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ
διδασκαλία κ. Μαρία Στεφανίδου, Νέο Ωδείο Θεσσαλονίκης

* ΚΑΤΙΡΤΖΙΔΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ, Γ΄ΒΡΑΒΕΙΟ – ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ      
διδασκαλία, κ. Λίτσα Αντύπα &
 * ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ, Γ΄ΒΡΑΒΕΙΟ – ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ
διδασκαλία κ. Νεκταρία Κασιώτη, Ωδείο Μουσικοί Ορίζοντες Ρόδου           
   

            * ΤΣΙΛΙΒΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ , Α΄ ΕΠΑΙΝΟ                    
 διδασκαλία κ. Αγάθη Λεϊμονή, Ωδείο Ρωμανός ο Μελωδός
           
* ΛΕΟΝΤΙΔΟΥ  ΣΤΑΜΑΤΙΑ , Β΄ΕΠΑΙΝΟ 
διδασκαλία κ. Καρολία Μπατίστα, Μ. Σχολή Δήμου Βαθέος Σάμου "ΑΡΜΟΝΙΑ"      

*  ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΝΟΣ  ΦΩΤΗΣ, ΕΠΑΙΝΟΣ ΕΝΘΑΡΡΥΝΣΗΣ         
 διδασκαλία κ. ΄Αντζελα Ανδριτσοπούλου, Ωδείο Paganini, Πάτρα
 

στη Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    

* ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ  ΜΑΝΩΛΗΣ 

Α΄ ΒΡΑΒΕΙΟ - ΧΡΥΣΟ   ΜΕΤΑΛΛΙΟ & ΕΙΔΙΚΟ ΒΡΑΒΕΙΟ   ένα πιάνο 2.800Ε   
διδασκαλία, κ. Θεόδωρος Χαραλαμπόπουλος &  κ. Δημήτρης Τουφεξής
                              
* ΜΑΤΟ ΦΙΟΝΑ    Β΄ ΒΡΑΒΕΙΟ – ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ            
 διδασκαλία κ. Μαίρη Μάνεση,  Ωδείο Athenaeum

* ΠΑΠΠΕΛΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, Γ΄ΒΡΑΒΕΙΟ – ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ     
 διδασκαλία κ. ΄Ελενα Μουζάλα   
  &         

* ΧΑΡΙΤΙΔΟΥ  ΒΑΛΕΡΙΑ  Γ΄ ΒΡΑΒΕΙΟ – ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ
Διδασκαλία κ Βικτώρια Βικτωράτου, Κρατικό Ωδείο Θεσσαλονίκης

*
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, Β΄ ΕΠΑΙΝΟΣ

Διδασκαλία κ. Βικτώρια Βούρτση, Εθνικό Ωδείο - Κεντρικό

* ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ , Γ΄ ΕΠΑΙΝΟΣ  
διδασκαλία, κ. Λίτσα Αντύπα,  Δημοτικό Ωδείο Σταυρούπολης

 
στη Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

* ΔΕΣΤΟΥΝΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, Α΄  ΒΡΑΒΕΙΟ – ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ
διδασκαλία κ. Αγάθη Λεϊμονή, Ωδείο Ρωμανός ο Μελωδός